REPORTAŻ ŚLUBNY

Romantyczny, nastrojowy, prawdziwy – taki według Ferny Tales powinien być reportaż ślubny. Podczas fotografowania dbamy o to, żeby nie ingerować w wydarzenia, choć oczywiście w każdej chwili możecie liczyć na naszą pomoc i radę. Najważniejsze jest dla nas uchwycenie prawdziwych emocji, niepowtarzalnych momentów, drobnych gestów i klimatu miejsca. Nieustannie poszukujemy pięknych kadrów, ciekawych detali i niewymuszonych sytuacji, a przy tym staramy się, żebyście czuli się przy nas swobodnie.

Ferny Tales fotograf ślubny

PRZYGOTOWANIA

Przygotowania mogą przebiegać w pośpiechu lub powolnie, w atmosferze skrajnych emocji lub całkowitego spokoju, wspólnie lub osobno, z najbliższymi lub bez nich. Niezależnie od tego, jaki scenariusz piszą te godziny, przygotowania zawsze są wyjątkowe, intymne i wypełnione szczerymi uczuciami, dlatego w Ferny Tales tak bardzo je lubimy.

CEREMONIA

Zaślubiny są kulminacyjnym punktem całego wydarzenia, pełnym wzruszeń i pięknych obietnic, bo to właśnie wtedy nabiera mocy słowo MIŁOŚĆ. Jest to zazwyczaj tylko krótki fragment całego dnia, ale na pewno po latach będziecie wracać do zdjęć właśnie z tego momentu. Przysięga ma niepowtarzalną, symboliczną siłę, nadającą sensu całej uroczystości. W Ferny Tales podchodzimy z szacunkiem, do każdej ceremonii, niezależnie od formy.

Ferny Tales fotograf ślubny
Ferny Tales fotograf ślubny

WESELE

Tu zaczyna się prawdziwa zabawa! Podczas wesela dzieje się tak wiele, że zupełnie nie zauważacie upływu czasu (ani nas przemykających pomiędzy gośćmi w poszukiwaniu najlepszych kadrów). To dzięki fotografiom będziecie mogli zobaczyć to, co być może umknęło Wam tego dnia w natłoku wydarzeń. Zdjęcia z tego etapu są bardzo różnorodne – mogą przedstawiać piękne dekoracje i pyszne słodkości, rzewne toasty i szalone zabawy, żywiołowe tańce i ciche rozmowy. Nie ma gotowego zestawu zdjęć, które można wykonać podczas wesela, gdyż każde przyjęcie jest zupełnie inne, tak jak i Para Młoda, która je organizuje.

MINI PLENER W DNIU ŚLUBU

Ferny Tales zawsze namawiamy Was, żeby w trakcie wesela poświęcić choć kwadrans na mini plener – to moment dla Was. Możecie wtedy na chwilę zwolnić, nacieszyć się sobą i wziąć wspólny, głęboki oddech. Jeśli będziecie tego potrzebować – z wyczuciem pokierujemy Wami podczas sesji. Zależy nam na wspaniałych ujęciach, ale jeszcze bardziej na Waszych pięknych wspomnieniach, dlatego możecie być pewni, że na zdjęciach będziecie prawdziwi Wy.

Ferny Tales fotografia ślubna

Zobaczcie przykłady reportaży w naszej zakładce blogowej

↟↟↟

Ile kosztuje reportaż ślubny z Ferny Tales?

Sprawdźcie różne pakiety, które dla Was przygotowaliśmy!

COOKIE!

Wykorzystujemy ciasteczka, by Cię lepiej poznać. Gorąco prosimy o zgodę na monitorowanie Twojego zachowania na stronie.