ELOPEMENT

Chcecie powiedzieć sobie „tak”, ale tradycyjny ślub i wesele po prostu nie są dla Was? Szukacie rozwiązania, które będzie dla Was bardziej prawdziwe i pasujące do Waszego związku? Tak jak my wierzycie w kolekcjonowanie wspomnień? Koniecznie rozważcie elopement! Ferny Tales powstało z myślą właśnie o takich ślubach.

Ferny Tales fotograf ślubny

Elopement to intymna ceremonia skoncentrowana na Parze Młodej, niesamowita przygoda nieograniczona tradycją czy oczekiwaniami innych osób. Wasz dzień może być wyjątkowy jak Wy sami – autentyczny i niepowtarzalny. Celebrujcie ten dzień dokładnie tak, jak chcecie – wybierzcie swoje wymarzone miejsce, przygotujcie niewymuszoną ceremonię i zabierzcie ze sobą tylko tych, których obecność naprawdę cenicie. Limitem jest tylko Wasza wyobraźnia – to Wy ustalacie wszystkie zasady.

Elopement może zawierać wszystkie elementy standardowego ślubu i wesela – ale nie musi. To Wy decydujecie, czy reportaż będzie uwzględniał Wasze przygotowania i first look (biała suknia i garnitur są tu jak najbardziej na miejscu – tak samo, jak wełniane swetry, strój trekkingowy czy pianki do nurkowania), czy podczas przysięgi będzie z Wami urzędnik (tego dnia najważniejsi jesteście Wy, a nie formalności), czy zatańczycie pierwszy taniec (tango w środku miasta, walc na górskim szlaku, albo pląsy wokół ogniska?) lub czy pokroicie tort (bardzo dobrze dzieli się go na pół!).

Ferny Tales fotograf ślubny

Jeśli macie wątpliwości, czy elopement jest tak samo ważne i warte fotografowania, jak klasyczny ślub – usiądźcie wygodnie z lampką wina (albo kubkiem herbaty), włączcie Waszą ulubioną muzykę (albo nie) i zadajcie sobie kilka pytań. 

Czy w dniu ślubu musimy wyglądać tak, jak inne Pary Młode lub czy istnieje jakiś zakaz zakładania białej sukni w miejscu, które wybraliśmy?

Czy przysięga jest dla nas mniej ważna lub prawdziwa, bo sami wymyśliliśmy jej słowa?

Czy w dniu ślubu powinniśmy robić to, co lubimy, z osobami, które kochamy i tak, jak to sobie wymarzyliśmy?

Czy mamy ochotę na przygodę?

Jeśli zdecydowaliście się na elopement – możecie być pewni, że zapiszemy Waszą historię miłosną najpiękniej, jak potrafimy – Wasz Dzień potraktujemy tak samo poważnie, jak każdy cudowny ślub, który fotografujemy. W Ferny Tales nie oceniamy Waszych wyborów, staramy się słuchać i wspierać, a jeśli tego potrzebujecie – także pomagać w organizacji. Dajcie się porwać przygodzie!

Zapoznajcie się z ofertą Ferny Tales

Sprawdźcie różne pakiety, które dla Was przygotowaliśmy!

COOKIE!

Wykorzystujemy ciasteczka, by Cię lepiej poznać. Gorąco prosimy o zgodę na monitorowanie Twojego zachowania na stronie.