PORTRET
BOUDOIR.

Pracownia KRA wykonujemy sesje zdjęciowe, które są zarówno piękne, jak i naturalne. Bardzo dbamy o tworzenie nastroju, bacznie obserwujemy światło i cień, wybieramy najlepsze kadry oraz czuwamy nad wiernością kolorów, żeby każde zdjęcie było zachwycające. Zależy nam równocześnie na tym, żeby każda fotografowana przez nas osoba na zdjęciach nadal widziała siebie, dlatego nie stosujemy mocnego retuszu.

SESJA PORTRETOWA

Podczas sesji portretowej staramy się uchwycić osobowość i indywidualność oraz prawdziwe emocje fotografowanej osoby. Lubimy pracować ze światłem naturalnym i jesteśmy zwolennikami swobodnego, niewymuszonego pozowania. Robimy wszystko, żeby zdjęcia przedstawiały prawdziwych ludzi w autentyczny, ujmujący sposób.

SESJA BOUDOIR

Sesja buduarowa to zmysłowa sesja kobieca. W Pracownia KRA stawiamy na intymność i kameralność. Nasze zdjęcia są wysmakowane, romantyczne i delikatne. Szukamy subtelności, niedopowiedzeń, wrażliwości. Fotografie sensualne wykonuje Kasia, która zadba o przyjazną atmosferę i przebieg całej sesji zdjęciowej. Będzie pięknie!

Ile kosztuje sesja zdjęciowa z Pracownia KRA?

Sprawdźcie różne pakiety, które dla Was przygotowaliśmy!

COOKIE!

Wykorzystujemy ciasteczka, by Cię lepiej poznać. Gorąco prosimy o zgodę na monitorowanie Twojego zachowania na stronie.