RODZINNA
DZIECIĘCA
CIĄŻOWA

Naturalne, ponadczasowe i – przede wszystkim – nastrojowe sesje zdjęciowe z Pracownia KRA – Poznań i okolice! Wykonujemy fotografie rodzinne, dziecięce i ciążowe w plenerze, domu lub naszym studio.

SESJA RODZINNA

Najbardziej lubimy, gdy czujecie się przy nas swobodnie – staramy się nie ustawiać Was podczas wykonywania zdjęć i czekamy na Wasze naturalne interakcje. Drobne gesty, wspólne śmiechy i zabawy, wspaniały czas spędzony z najbliższymi. Właśnie to fotografujemy – Wasze emocje. W Pracownia KRA za rodzinę uważamy też zwierzaki, dlatego na sesję rodzinną zapraszamy z Waszymi czworonogami!

SESJA DZIECIĘCA

To właśnie fotografia dziecięca ma w sobie najwięcej mocy zatrzymującej czas. Sesje zdjęciowe z Pracownia KRA zawsze są troszeczkę zaczarowane, ale nigdy ze sztucznym nadęciem – po prostu znajdujemy niezwykłość w codzienności i wtedy magia dzieje się sama. A dla pięknych ujęć Waszych dzieci przeczołgamy się po trawie albo wejdziemy na drzewo 😀 

SESJA CIĄŻOWA

Sesja brzuszkowa solo lub z partnerem to cudowny pomysł na świętowanie tego niesamowitego okresu w życiu, jakim jest ciąża. Obiecujemy, że po latach będziecie wracać do tych ujęć ze wzruszeniem, przypominając sobie radość czy niecierpliwe oczekiwanie, które Wam wtedy towarzyszyły.

Umów się na sesję zdjęciową z Pracownia KRA

COOKIE!

Wykorzystujemy ciasteczka, by Cię lepiej poznać. Gorąco prosimy o zgodę na monitorowanie Twojego zachowania na stronie.