O NAS

Jesteśmy Kasia i Jacek

Uzupełniamy się prywatnie i zawodowo. Każde z nas ma inny charakter, ale zgodne spojrzenie na najważniejsze dla nas kwestie. Na szczęście mamy podobny gust fotograficzny.

W naszym domu bez przerwy coś się dzieje – dbają o to trzej synowie i psy. Wszyscy mają bujną wyobraźnię i dużo energii.

Uwielbiamy podróże w nieznane i odkrywanie niewydeptanych szlaków, koniecznie z namiotem i ogniskiem. Z ochotą wracamy też w te same zakątki, jeśli wyjątkowo polubiliśmy panującą w nich atmosferę. Kochamy góry, szczególnie jesienią. Najlepiej w zestawie z dobrą kawą i czekoladą.

W fotografii najważniejsze jest dla nas podkreślanie nastroju. Chcemy, żeby nasze zdjęcia były przesycone klimatem miejsca i pokazywały emocje fotografowanych osób, dlatego staramy się pracować bez pośpiechu. Lubimy, gdy kadr powolnie opowiada jakąś historię, aż sam staje się opowieścią.

Ferny Tales fotografia ślubna

Kasia – główny fotograf w Ferny Tales i Pracownia KRA – jest z wykształcenia architektem i umysłem ścisłym. To ona zazwyczaj dba o organizację – w domu i w pracy. Na przekór swojej matematycznej naturze uwielbia piec, czytać książki fantasy, oglądać anime i robić pompony.

Jacek – second shooter w Ferny Tales – to wyuczony lingwista z psychologicznym zacięciem. Jest tą cierpliwszą połową naszego zespołu, dlatego to on załatwia większość ważnych spraw. Zawsze głodny nowych informacji ze świata nauki i słodyczy, które upiekła Kasia.

Ferny Tales fotografia ślubna

COOKIE!

Wykorzystujemy ciasteczka, by Cię lepiej poznać. Gorąco prosimy o zgodę na monitorowanie Twojego zachowania na stronie.